Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
BelferBlog - Blog Dariusza Chętkowskiego BelferBlog - Blog Dariusza Chętkowskiego BelferBlog - Blog Dariusza Chętkowskiego

13.11.2017
poniedziałek

Apel do żony

13 listopada 2017, poniedziałek,

Nowelizacja Karty nauczyciela czeka na podpis prezydenta. Ustawa przeszła już przez Sejm i Senat. Ostatnia nadzieja w… no właśnie, kto może zatrzymać te zmiany? (info o zmianach tutaj)

ZNP zamierza poprosić panią prezydentową, aby powstrzymała męża przed podpisywaniem ustawy. Nie wiem, jakim facetem jest prezydent, ale takie postawienie sprawy może spowodować, że ustawa zostanie podpisana.

Oczywiście, ZNP powinien poprosić panią Agatę Kornhauser-Dudę o pomoc, ale po cichu, natomiast publicznie należało ogłaszać, że prosić będzie samego prezydenta i tylko jego. Jakich pośredników się do tego użyje, powinno pozostać tajemnicą. Na torturach bym nie wydał, do kogo się udam, aby prezydent posłuchał. Inaczej mówiąc, z dojścia żony do męża trzeba umieć korzystać, inaczej mąż zrobi na przekór.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 9

Dodaj komentarz »
 1. Znowu ocieramy się o seksizm i „kulturę gwałtu”. ZNP liczy już tylko na mechanizm „Mężu. Jak podpiszesz, to przez tydzień śpisz na wersalce”. Ale czy jest to zgodne z prawem i konstytucją? I czy nie podchodzi pod korupcję polityczną?

 2. Nie korupcję, tylko szantaż.

 3. I tak tam sypia, z leśnymi i innymi ruchadełkami w sieci…

 4. Reklama
  Polityka_blog_komentarze_rec_mobile
  Polityka_blog_komentarze_rec_desktop
 5. „Obyś żył w ciekawych czasach” to chińska klątwa rzucana w twarz mało lubianemu człowiekowi. Wpisy na blogu skłaniają do zrozumienia przyczyn dla których PiS jest u władzy…

 6. Liczenie, że ktoś za Was będzie interweniował jest błędem. Tylko Wy sami możecie sobie pomóc. Tylko,że to potrwa. Czy większość nauczycieli chce zmian? Nie jestem taki pewien. Przecież ktoś na PIS głosował. Wy ciągle wierzycie w to co wielozębna pani opowiada. Przed chwilą zakończyła się konferencja Prezesa Wszystkich Prezesów z Nowogrodzkiej i pani zwaną premier. I cóż tam mówili. właśnie się dowiedziałem,że dzięki reformie edukacji oświata zyskała 17.5tys. nowych miejsc pracy. No qurna to kto mówi prawdę ZNP czy uśmiechnięta ministrant? Suweren wierzy w słowa minister. Tak samo jak jest przekonany,že dostaliście 15procent podwyżki i premię po pińcet. Opowiadanie bzdur temu rządowi wychodzi wspaniałe. Jednak związki zawodowe czy partię opozycyjne nie dość umiejętnie dementyją te brednie. Z takim związkami i opozycją to Jarek będzie rządził tak jak orkiestra Jurka Owsiaka. Do końca świata i jeden dzień dłużej. Pewien związkowiec lepiej dba o swojego pieska niż o Was. Drugi nie lepszy. Na dzisiejsze czasy potrzebny jest ktoś zdecydowany i mniej ugrzeczniony. Wy ciągle żyjecie w przekonaniu,że macie misję do spełnienia. Jeśli tak to po jaką cholerę uzupełniacie etat w kilku szkołach? Spróbujcie kupić coś za tą misję. Ale dobrze wam tak. Dostaniecie ostro w du…pę to dopiero się ruszycie!
  A pisanie do pani prezydentowej? Po co? Jedyny wpływowy człowiek to toruński celebryta . Proszę sobie przypomnieć kto już temu rządowi zwracał uwagę i z jakim skutkiem.

 7. „„Obyś żył w ciekawych czasach” to chińska klątwa rzucana w twarz mało lubianemu człowiekowi. Wpisy na blogu skłaniają do zrozumienia przyczyn dla których PiS jest u władzy…”
  Podpiszę się pod słowami p.Cywińskiego.
  I nie ukrywam, że (od lat zaglądając, czasami komentując) ostatnie wpisy p. Dariusza są …zaskakujące. Także stylem , w jaki „jest oburzony”.

 8. …klątwa jest prześmiewcza, ponieważ KAŻDE czasy są ciekawe. W ten lub inny sposób. Na szczęście. Albo: niestety; to już co kto woli.

 9. Pani Duda jest nauczycielką, dlatego taki apel mógłby mieć sens. Skoro jednak nie interweniowała rok temu, to daremne żale, próżny trud, bezsilne złorzeczenia.

 10. @walkiria
  +1
  Poza tym Anglicy przypisują autorstwo „chińskiej klątwy” niejakiemu Austenowi Chamberlainowi, choć pewności nie ma.

css.php