Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
BelferBlog - Blog Dariusza Chętkowskiego BelferBlog - Blog Dariusza Chętkowskiego BelferBlog - Blog Dariusza Chętkowskiego

14.09.2017
czwartek

Terroryści w szkole

14 września 2017, czwartek,

Dzieci przechodzą obowiązkowe szkolenie, jak powinny zachować się podczas ataku terrorystycznego. Jeśli znajdują się w sali lekcyjnej, powinny koniecznie opuścić rolety. Niestety, w wielu pomieszczeniach czegoś takiego nie ma.

W moim liceum rolet nie ma w pokoju nauczycielskim. Nie ma tam nawet zasłon ani firanek. Gdyby terrorysta zaatakował, mógłby do nas strzelać jak do kaczek. No ale my jesteśmy nauczycielami, więc strata nie taka wielka. Co innego dzieci.

W szkole podstawowej dzieci wzięły sobie do serca polecenie, aby opuszczać rolety i w ten sposób zasłonić się przed terrorystą. A skoro rolet nie ma, to trzeba je natychmiast kupić za pieniądze rodziców. Wniosek oczywisty. Szkoła bardzo biedna. Tylko – przepraszam, że pytam – kto tu jest terrorystą?

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 9

Dodaj komentarz »
 1. @Gospodarz
  Bo to ściągane z USA pomysły – klimat bardziej słoneczny i kraj bogatszy … 😉
  Na terrorystów, poza takimi szkoleniami, szalenie pomogą procedury postępowania z nimi – jak terroryści przeczytają, to od razu uciekną … 😉

 2. „Gdyby terrorysta zaatakował, mógłby do nas strzelać jak do kaczek.”

  Paść na podłogę i nie podnosić głowy do góry. Czekać na przybycie grupy antyterrorystycznej
  Ale z tą „kaczką” to Pan pojechał po bandzie. 🙂

 3. @Witold
  >Paść na podłogę i nie podnosić głowy do góry. Czekać na przybycie grupy antyterrorystycznej<
  To zależy skąd by strzelał – jeśli z wyższego piętra sąsiedniego budynku, to to nie jest dobry pomysł … 😉 Właśnie dlatego te wszystkie szkolenia, na dodatek oparte o amerykańskie doświadczenia i amerykańską architekturę szkół , są diabła warte 🙁

 4. Reklama
  Polityka_blog_komentarze_rec_mobile
  Polityka_blog_komentarze_rec_desktop
 5. @belferxxx
  Hmmm! To może i w tym szaleństwie i amoku w jakim jest ten kraj sprawdzać tornistry dzieciakom, których kolor skóry różni się od koloru skóry „prawdziwego Polaka”. Sicher ist sicher.

 6. Te amerykańskie antyterrorystyczne instrukcje dla szkół można o kant d*py rozbić. W polskich warunkach szkolny ksiądz ma numer komórki NajświętszejPanienkiZawszeDziewicyKrólowejPolski to jakby co do niej wyśle smsa o pomoc. Żaden terrorysta nie wytrzyma ukazania się na szkolnym suficie NajświętszejPanienkiZawszeDziewicyKrólowejPolski.

 7. No chyba żeby NajświętszaPanienkaZawszeDziewicaKrólowaPolski co innego wtedy miała na głowie i była na przykład na plotach u swojej kumpeli NajświętszejMaryiPannyzGuadalupe.
  Wtedy terrorysta wystrzela dzieciaki jak kaczki.

 8. @Witold
  Mam wrażenie, że po prostu ktoś na terroryzmie TAM postanowił zarobić U NAS – urzędnicy, policjanci etc. … 🙁

 9. Dooki dopóty mamy zamkniete granice dla muzułmanów ataki terrorystyczne nam niegrożą Panie Chętkowski.

 10. _sens
  15 września o godz. 13:15 253646
  Dooki dopóty mamy zamkniete granice dla muzułmanów ataki terrorystyczne nam niegrożą Panie Chętkowski. …

  Plaszczak zamknął granice dla muzułmanów? Wow! Co na to Saudyjczycy, Turcy, Tunezyjczycy, Malezyjczycy i obywatele z dziesiątków innych państw? Amerykański muzułmanin też nie wjedzie? W ramach rewanżu nie będą katolików z Polski wpuszczać? A co z terrorystami innych religii? Terroryści-ateiści też będą zawracani na granicy?

css.php