Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
BelferBlog - Blog Dariusza Chętkowskiego BelferBlog - Blog Dariusza Chętkowskiego BelferBlog - Blog Dariusza Chętkowskiego

26.10.2015
poniedziałek

Cukierki się skończyły

26 października 2015, poniedziałek,

Dzisiejszy dzień w szkole okazał się bardzo gorzki. Wszystko przez to, że skończyły się cukierki, jakie dotąd otrzymywaliśmy od kandydatów na posłów i senatorów. Przewaliło się tego przez pokój nauczycielski, oj, przewaliło – chyba z tona słodyczy. Poza tym rozmawialiśmy o wynikach wyborów, a te słodkie nie były.

Udało mi się zjeść dwa ostatnie cukierki, więc miałem trochę lepszy humor. Natomiast koledzy strasznie narzekali na zwycięską partię, wszystko przez brak cukru w organizmie. Tylko ksiądz nie włączał się do rozmowy. Chyba podobnie jak ja ukradkiem podjadał słodycze, nie miał więc powodu do narzekania. Nie chcę rzucać oszczerstw na kolegę w sutannie, ale miałem wrażenie, że w piątek schował sobie torbę cukierków i teraz nie cierpi. Woźna na pewno schowała.

Tak się złożyło, że dzisiaj nikt nie miał ani urodzin, ani imienin. Było więc naprawdę gorzko. Następnym razem, proszę, niech wybory będą przed najbardziej popularnymi imieninami, np. Barbary albo Andrzeja, w ostateczności może być Zofii.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 3

Dodaj komentarz »
  1. Dobrze, że ksiądz schował dla siebie cukierki, bo to będzie zdrowiej dla dzieci.

  2. Ksiądz dopiero czeka na prawdziwe bombony. A te zaczna sypać sie od zaprzyjaźnionej partii.

  3. Ksiądz pewnie zadowolony z wyniku

css.php